Biurko skladane work-concept
Home » POKÓJ MŁODZIEŻOWY » BIURKO SKŁADANE – WORK CONCEPT

BIURKO SKŁADANE – WORK CONCEPT

 

Często pracujesz z domu, ale nie masz miejsca na wygodne biurko? Tylko tak Ci się wydaje! Poznaj rewolucyjne biurko składane WORK CONCEPT, dzięki któremu stworzysz komfortową przestrzeń do nauki i pracy w każdym, nawet najmniejszym pomieszczeniu. Składane biurko do pracy otwiera się tylko wtedy, gdy go potrzebujesz. Zamknięte wygląda jak minimalistyczna komoda i zajmuje niewiele miejsca. Cały proces otwierania i zamykanie jest bardzo łatwy i trwa zaledwie kilka chwil.

Home office i praca zdalna – to dwa hasła, które przez ostatnie dwa lata odmienialiśmy przez wszystkie przypadki. Okazuje się, że mimo powrotu do normalności, coraz częściej naszą pracę wykonujemy z domowego zacisza, a pandemia tylko przyśpieszyła proces popularyzacji tej formy zatrudnienia.

Na początku było jednak ciężko. Większość domowych pracowników nie posiada przecież oddzielnego gabinetu do pracy, ani nawet na swojego biurka. Wykrojenie zacisznego miejsca do pracy z biurkiem jest często niemożliwe, zwłaszcza w małych mieszkaniach. Dlatego praca z domu najczęściej odbywa się przy kuchennym stole lub przy biurkach dzieci. O tym, jak bardzo jest to niewygodne wie każdy, kto choć raz tego spróbował.

I wtedy z pomocą przychodzi nowoczesne, składane biurko do pracy, które pozwala łatwo i szybko stworzyć kącik do pracy w każdym pomieszczeniu. WORK CONCEPT to sprytne, łatwe w zamykaniu i otwieraniu biurko dla wszystkich – dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiada duży (jak na mebel tego typu) blat roboczy, na którym swobodnie ustawisz laptop, zeszyty i książki, a nawet kubek z kawą. Ogromną zaletą biurka składanego są boczne półki na książki, notatniki i takie drobiazgi jak kredki, spinacze czy długopisy. Dzięki nim najpotrzebniejsze akcesoria masz zawsze w zasięgu ręki. Gdy zamykasz biurko składane, wszystkie te rzeczy zostają w środku i spokojnie czekają na kolejne otwarcie. Mebel posiada też specjalną blendę, umieszczoną za blatem, która zabezpiecza przedmioty przed upadkiem.

Nowoczesne biurko składane WORK CONCEPT jest bardzo łatwe w użytkowaniu. Mebel otwiera się poprzez wyciągnięci frontu. Lekkie i bezproblemowe rozsunięcie to zasługa małych kółek umieszczonych u podstawy. Następie trzeba unieść blat i rozłożyć podpory. To wszystko. Wystarczy kilka chwil, aby komoda zamieniła się wygodne biurko do pracy. Po skończonej nauce biurko można równie łatwo zamknąć, a odzyskaną przestrzeń wykorzystać na inne domowe aktywności.

Biurko składane do komody

Miejsce na biurko składane

Wygospodarowanie miejsca na biurko składane wcale nie jest takie trudne. WORK CONCEPT to biurko składane do komody i po złożeniu zajmuje tyle samo miejsca, co zwykła komoda. Można je ustawić zarówno w rogu pokoju, jak i na w centralnej części ściany. Ważne jest to, że biurko występuje w wersji lewej i prawej, na co koniecznie należy zwrócić uwagę podczas wybierania swojego modelu. Jest to szczególnie istotne właśnie w sytuacji, gdy składane biurko ma stać w rogu pokoju.

Biurko skladane do komody_Lenart

Biurko składane w sypialni

Sypialnia to chyba najlepsze miejsce do urządzenia w niej kącika biurowego. Dlaczego? Bo jest w niej spokojnie, zacisznie i można łatwo odciąć się od harmideru i rytmu życia panującego w pozostałej części domu. Wystarczy zamknąć drzwi, włączyć spokojną muzykę i już mamy wyciszony kącik do pracy. Decydując się biurko składane masz pewność, że mebel nie przytłoczy zanadto Twojej sypialni. Co więcej blat złożonego biurka możesz wykorzystać do przechowywania (lub eksponowania), a nawet urządzić tam coś na kształt toaletki. Wystarczy, że nad biurkiem składanym zawiesisz lustro, najlepiej z oświetleniem, a obok dołożysz niewielką półkę lub organizer na kosmetyki.

Biurko składane w salonie

Kto nie ma miejsca w sypialni, może składane biurko do pracy ustawić w salonie. W takiej sytuacji ważne jest, aby kolor biurka dostosować do pozostałych mebli w mieszkaniu. Biurko składane WORK CONCEPT dostępne jest w czterech kolorach – biały połysk, biały mat, szary mat i dąb artisan. Najłatwiej jest z ponadczasową bielą – białe biurko świetnie wygląda w połączeniu w białymi witrynami czy regałami. Warto też zwrócić uwagę na modną obecnie szarość, która dobrze komponuje się z większością dostępnych na rynku kolorów mebli.

Atutem biurka składanego WORK CONCEPT jest jego maksymalnie uniwersalny design. Prosta forma, regularne kształty i gładkie, bezuchwytowe fronty to cechy podkreślające ponadczasowy styl mebla. Całe wzornictwo mebla zostało tak zaprojektowane, aby biurko można było łatwo zaaranżować w każdym pomieszczeniu i z różnymi stylami wykończenia wnętrz.

Jak zaaranżować kącik biurowy w małym mieszkaniu?

Kącik do pracy to nie tylko samo biurko, ale też to, co je otacza. Wszystko, co sprawia, że praca i nauka jest przyjemniejsza, i co pozwala zachować porządek. Składane biurko WORK CONCEPT jest wyposażone w dodatkowe półki, ale niektórzy potrzebują więcej miejsca do przechowywania. W małym mieszkaniu nie mamy miejsca na to, aby obok biurka ustawić regał czy dodatkowe szafki. Wówczas najlepiej umieścić nad biurkiem wiszące szafki lub półki. Sprawdzi się też tablica – korkowa, magnetyczna lub metalowa, na której można zawiesić najważniejsze notatki.

Warto też w okolicy składanego biurka umieścić zielone rośliny. Kwiaty, jak wiadomo, koją nerwy, pozwalają się odprężyć, a nawet podnoszą kreatywność.

Kącik biurowy
Kącik biurowy w małym mieszkaniu

Biurko składane w pokoju dziecka

Pokój dziecięcy lub młodzieżowy to często jedno z najmniejszych pomieszczeń w całym domu, w którym jednocześnie musi pomieścić się dużo mebli i jeszcze więcej rzeczy. Dlatego jeśli tylko możemy zaoszczędzić przestrzeń, koniecznie warto to zrobić. WORK CONCEPT to wprost idealne biurko do małego pokoju młodszego członka rodziny. Blat roboczy składanego biurka pojawia się tylko wtedy, gdy jest potrzebny, czyli podczas nauki lub odrabiania lekcji. Po skończonej pracy, składane biurko można łatwo zamknąć, a odzyskaną przestrzeń przeznaczyć na milsze zajęcia, np. zabawę z rodzeństwem.

 

Pin It on Pinterest

Share This