Zapraszamy na targi Warsaw Home!

Już w tym tygodniu odbędą się Biznesowe targi wyposażenia wnętrz. W tym roku, podczas czwartej edycji wydarzenia, mamy przyjemność być jednym z wystawców! Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko! Targi rozpoczynają się już 3 października i potrwają do 6 października.

 

Przede wszystkim design

Warsaw Home to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni wystawiają się tutaj producenci z Polski i zagranicy, a ich liczba rośnie z edycji na edycję. Wydarzenie jest odwiedzane przez projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich tych, którzy szukają wyposażenia dla swoich domów i mieszkań oraz biur, hoteli i restauracji. Na przestrzeni blisko 120 tys m2 uczestnicy prezentują nie tylko swoje produkty czy nawiązują profesjonalne relacje, ale także dzielą się swoimi przemyśleniami na temat branży.

Zapraszamy na ekspozycję!

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć również nas i naszego innowacyjnego półkotapczanu BED CONCEPT. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko – chętnie opowiemy Wam o naszej idei sprytnych mebli, które pozwalają dowolnie zarządzać każdą, nawet mocno ograniczoną przestrzenią. Czekamy na Was na w hali E.