Zapraszamy na Targi Meble Polska 2018

W tym roku jedziemy do Poznania z prawdziwymi hitami sprzedażowymi oraz ciekawymi nowościami. Zaprezentujemy funkcjonalne i atrakcyjne wzorniczo meble do pokoi dziennych, sypialni, pokoi dziecięcych i młodzieżowych oraz do przedpokoi. Wszystkie kolekcje, które pokażemy zostały zaprojektowane z myślą o małych pomieszczeniach, z troską o ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na targach w Poznaniu!

Nowości livingowe

Na targach zaprezentujemy naszą nowość – kolekcję SI – meble modułowe do salonów i jadalni zaprojektowane z myślą o małych pomieszczeniach. Charakterystyczną cechą brył z kolekcji SI jest ich niewielka głębokość – 36 cm pozwala w pełni wykorzystać potencjał mebla, jednocześnie nie przytłaczając przestrzeni. Nowoczesny design łączy w sobie ponadczasowy kontrast bieli i czerni, oraz ciekawy dekor o naturalnym rysunku drewna. Meble dostępne są w dwóch wersjach wykończenia – z gładkimi frontami z białej płyty laminowanej oraz z frezowanymi frontami z płyty MDF.

Strefy LENART

Targi w Poznaniu to również znakomita okazja do poznania stref ekspozycyjnych LENART – nowoczesnego sposobu prezentacji mebli w salonach meblowych. Strefa LENART to gotowe rozwiązanie pokazujące jak modnie i funkcjonalnie urządzić niemal całe mieszkanie. To ekspozycja mebli zaprojektowana tak, aby do złudzenia przypominała w pełni urządzone wnętrze. Szukasz modnego, przytulnego „wzoru na dom”? Odwiedź nas w Poznaniu! Zobacz rozwiązania, które możesz w całości przenieść do swojego wnętrza lub zainspiruj się – chętnie pomożemy stworzyć modne i eleganckie wnętrze zaaranżowane w zgodzie z aktualnymi trendami. 

Czekamy na Was w Poznaniu w dniach 6-9 marca 2018!

Więcej o strefach LENART czytaj tutaj!