Salon w skandynawskim stylu

Miłośnicy skandynawskiego stylu mogą zauroczyć się kolekcją MODENA. Minimalistyczne bryły w neutralnej kolorystyce urzekają najmodniejszą stylistyką. Drewniane, ukośne nóżki stylizowane na lata sześćdziesiąte dodają meblom lekkości i specyficznego charakteru.

MODENA

Pojemne wnętrza mebli zapewnią dużo miejsca do przechowywania. W asymetrycznych witrynach wyeksponujemy ulubioną porcelanę i wszystkie niezbędne rzeczy. Większość brył z tej kolekcji jest wyposażona w łatwo-dostępne, dolne szuflady z systemem soft close. Meble możemy doposażyć energooszczędnym oświetleniem ledowym.

MO-02

Z meblami MODENA zaplanujemy funkcjonalną strefę RTV. Niskie szafki posiadają pojemne szuflady i wnękę na sprzęty elektroniczne. Półki i szafki wiszące w połączeniu ze stojącymi szafkami RTV mogą stworzyć ciekawą, nowoczesną zabudowę strefy telewizyjnej.

Centrum salonu wyznaczają meble wypoczynkowe oraz stolik kawowy, który powinien być dobrze dopasowany do naszych potrzeb. Stoliki dobieramy do wysokości wypoczynków oraz naszych codziennych zwyczajów. Jeżeli często przyjmujemy gości zadbajmy o to, żeby stolik miał sporej wielkości blat. Na co dzień dobrze sprawdzają się stoliki z półkami lub szufladami – możemy je zagospodarować podręcznymi rzeczami – pilotami, ulubionymi czasopismami lub przydatnymi bibelotami.

 

MO-11