W jaki sposób projektujemy nasze meble?

Sugestie klientów, stała obserwacja trendów, szczegółowa analiza wniosków – to priorytety, dzięki którym tworzymy funkcjonalne meble, pozwalające naszym klientom żyć wygodnie. Proces powstawania produktów przebiega na ogół w trzech etapach. 

1. Poznajemy potrzeby

Badamy rynek, słuchamy sugestii naszych klientów, sprawdzamy opinie o istniejących już produktach. Dzięki temu poznajemy wnętrza najróżniejszych domów i mieszkań, ich właściwości i ograniczenia oraz potrzeby ich mieszkańców. To od obecnych oraz potencjalnych użytkowników naszych mebli dowiadujemy się najważniejszego – czego potrzebują, aby żyć wygodnie i funkcjonalnie. Dzięki temu projektujemy meble, które ułatwiają codzienność.

2. Tworzymy produkt

Posiadając pomysł, zaczynamy jego realizację. Projektując mebel patrzymy na niego na wiele różnych sposobów. Tworzymy produkt, który jest ciekawy wzorniczo, ale przede wszystkim funkcjonalny, ustawny, pojemny i doskonale przemyślany.

Mamy na uwadze domy przeciętnych Polaków – wiemy, że często są to niewielkie i nieustawne wnętrza, w których trzeba pogodzić potrzeby wszystkich domowników. Z tego względu skupiamy się na meblach wielozadaniowych, które oszczędzają przestrzeń oraz pozwalają ją szybko przearanżować. Mobilne stoliki i szafki, łóżka zamykane w ścianie, rozsuwane stoły i biurka oraz szafki i regały ze sprytnymi schowkami – to produkty, które pozwalają na funkcjonalną aranżację nawet najmniejszych pomieszczeń.

Nasze meble potrafią stworzyć przestrzeń do przechowywania, tam, gdzie pozornie nie ma na nią miejsca, np. w zagłówku łóżka, oparciu młodzieżowej kanapy lub pod materacem.

Duża ilość brył znajdująca się w każdej kolekcji pozwala na łączenie ich w dowolne konfiguracje, idealnie dopasowane do potrzeb mieszkańców oraz wymagań pomieszczenia. Tym samym zachęcamy naszych klientów do kreatywności – to oni samodzielnie tworzą ciekawą zabudowę swoich pokoi.

Chcemy, żeby nasze meble były łatwe w użytkowaniu, dlatego stosujemy najnowsze rozwiązania pozwalające wygodnie korzystać z mebli. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby ułatwiać życie i spełniać wszystkie potrzeby współczesnych odbiorców.

3. I znów słuchamy

Gdy wypuścimy na rynek nowy produkt niecierpliwie czekamy na opinie. Każdą ocenę analizujemy i wyciągamy wnioski, dzięki czemu możemy produkt zaktualizować i ulepszyć. Praktyczne rozwiązania i dobry design to nasza pasja – gdy uda nam się połączyć te dwie wartości z zadowoleniem klienta możemy uznać, że dobrze wykonaliśmy swoją pracę.