Spotkajmy się na targach DESIGN INSPIRE!

Serdecznie zapraszamy na targi DESIGN INSPIRE, które odbędą się w dniach 6-8 grudnia 2018 w Hongkongu. Znajdziecie nas na stoisku 3D-C17!

Targi DESIGN INSPIRE w Hongkongu to prawdziwa uczta pomysłów dla wszystkich, którzy kochają dobry design, aranżacje wnętrz oraz interesują się nowościami z branży meblowej i wnętrzarskiej. Na targach wystawiają się największe firmy z całego świata związane ze światem mebli i designu. Nie mogło zabraknąć również nas!

Dowiedz się więcej o targach w Hongkongu 

Nasza misja – oszczędzanie przestrzeni

W tym roku na targach zaprezentujemy nasz multifunkcjonalny półkotapczan CONCEPT PRO, który podbił serca użytkowników na całym świecie. Szczególnie pokochali go Chińczycy, którzy szukają mebli umożliwiających dynamiczne zarządzanie przestrzenią. Taki właśnie jest CONCEPT PRO – pozwala w kilka chwil zamienić tętniący życiem salon w nastrojową sypialnię. Półkotapczan doskonale sprawdzi się również w małym pokoju dziecięcym i młodzieżowym, kawalerce, a nawet w biurze. Nasz półkotapczan świetnie się prezentuje – złożony wygląda jak elegancka szafa – a do tego jest w pełni bezpieczny i wygodny w użytkowaniu.

Poznaj największe zalety CONCEPT PRO!