Garderoba zaprasza do środka

W pokoju dziecka świetnie sprawdzi się szafa-garderoba. Obszerny mebel wprawdzie zajmie trochę miejsca, ale zapewni bardzo dużo miejsca do przechowywania i dzięki temu będziemy mogli zrezygnować z dodatkowych mebli. 

Garderoba może być także dobrym rozwiązaniem na oszczędność przestrzeni w pokoju rodzeństwa. Regał z półkami oraz przestrzeń z dwoma drążkami można sprawiedliwie podzielić między dwoje elegantów. Z toaletki ucieszą się bardziej dziewczynki, ale chłopcy pewnie też zerkną nie raz w duże lustro. Najnowszy look będzie się dobrze prezentował w oświetleniu, które włączy się automatycznie po otwarciu drzwi garderoby.

Wielozadaniowa szafa-garderoba dostępna jest w kilku kolekcjach mebli dziecięco-młodzieżowych marki Lenart (w wersji lewej lub prawej). W środku mebla znajdują się dwa drążki na wieszaki, cztery pojemne półki oraz toaletka z lustrem. Energooszczędne oświetlenie ledowe uruchamia się automatycznie przy otwarciu drzwi. W takiej szafie zmieścimy bardzo dużo ubrań wiszących, walizki, sprzęt sportowy i obuwie.

G-00P