Sypialnia na wysokim poziomie

Najmodniejsze, ciemne dekory, smukłe nóżki oraz masywne, bardzo pojemne bryły – Lenart stworzył nowoczesną sypialnię, która stylem nawiązuje do włoskiej elegancji. NOTTE jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych odbiorców, którzy oczekują mebli modnych i designerskich, ale też funkcjonalnych.

Nowoczesność w eleganckiej wersji

Meble zostały zaprojektowane przez Joannę Lisiecką przy współpracy z wewnętrznym biurem projektowym LenART Design. Autorzy kolekcji postawili na ciemny dekor z wyraźnym rysunkiem drewna, który już sam w sobie jest bardzo elegancki. Uzupełniono go nietypowymi dodatkami, m.in. czarnymi detalami oraz listwami w kolorze szczotkowanego złota, które nadały kolekcji wyrazisty i szykowny charakter. Ciężar masywnych brył przełamano dzięki zastosowaniu modnych, smukłych nóżek.

Łóżko inne niż wszystkie 

Kolekcja NOTTE ma kilka mocnych punktów, które pozwalają zakwalifikować ją do klasy premium. Jednym z nich jest łóżko z ogromnym pojemnikiem i tapicerowanym zagłówkiem. Dzięki nieszablonowej, panelowej formie wezgłowia, klient może wybrać węższe lub szersze oparcie. Zagłówek można uzupełnić o opcjonalne ledowe oświetlenie, które podkreśla oryginalny charakter mebla. Wyjątkowy styl strefy wokół lóżka akcentują meble na smukłych nóżkach – stoliki nocne oraz ciekawa skrzynia z tapicerowanym siedziskiem i pojemnikiem do przechowywania.

Designerskie i praktyczne

Funkcjonalne bryły z kolekcji NOTTE zapewniają dużo miejsca do przechowywania. Głębokie i bardzo pojemne szafy, wyższe niż standardowo komody, a także ogromny pojemnik wewnątrz łóżka pozwalają wygodnie pomieścić nie tylko ubrania, ale też inne duże przedmioty, np. walizki czy sprzęt sportowy. Oryginalna i bardzo praktyczna jest zwłaszcza szafa NT-01 z ciekawą wysuwaną półką-szufladą z opcjonalnym oświetleniem. To dobre miejsce na apaszki, krawaty i inne akcesoria, ale można ją też potraktować jako półkę pomocną przy segregacji odzieży. Na uwagę zasługuje również wisząca toaletka z szufladami, którą można umieścić na dowolnej wysokości. W ofercie jest także dopasowane stylem lustro w ciemnych ramach. Lustro można doposażyć o ledowe oświetlenie.

Czy również do małych sypialni?

Misją marki Lenart od zawsze było projektowanie mebli funkcjonalnych, które łączą potrzeby mieszkańców i ułatwiają życie wszystkich domowników. Nie inaczej jest tym razem. Meble posiadają szereg rozwiązań, chociażby panelowy zagłówek, wysokie komody, czy przesuwne drzwi szafy, które umożliwiają wygodne zaaranżowanie małej sypialni.

W dobrym stylu

Nowa sypialnia NOTTE to kolejny (po kolekcji QUANT i BELIZE) bardzo wyrazisty akcent w aktualnej ofercie marki LENART. Dobry design, ciekawe rozwiązania i nietypowe dodatki, a przy tym kontynuacja polityki firmy jako producenta sprytnych i funkcjonalnych mebli, dało nadzwyczaj ciekawy efekt. Już niedługo będziemy mogli go oglądać w sypialniach Polaków i Europejczyków.