Spotkajmy się targach imm Cologne!

Już 13 stycznia zaczynają się targi imm Cologne. Na cały tydzień Kolonia zamieni się w stolicę najlepszego designu i miejsce, w którym spotkają się trendsetterzy wnętrz z całej Europy. Na tym wydarzeniu będziemy oczywiście też my i już dzisiaj serdecznie zapraszamy Was na nasze stoisko B061 w hali 5.2. 

 

Co pokażemy?

W tym roku na naszym stoisku będą królowały meble, zmieniające postrzeganie domowej przestrzeni. Zaprezentujemy nasze półkotapczany BED CONCEPT w różnych rozmiarach i kolorach. Po raz pierwszy pochwalimy się półkotapczanem pionowym pod materac o szerokości 160 cm – bardzo wygodnym zamykanym łóżkiem dla dwojga. Będziecie mieli okazję zobaczyć też komfortowy półkotapczan w wersji poziomej – pod materac o szerokości 120 cm, a także najpopularniejszy model – BED CONCEPT pionowy dedykowany materacom o szerokości 140 cm. Przedpremierowo pokażemy również nasze sprytne biurko – WORK CONCEPT – czyli funkcjonalne, rozsuwane miejsce do pracy, które (po pracy) pozwala odzyskać przestrzeń, na inne ciekawsze aktywności.

Wśród zaprezentowanych mebli pojawią się najmodniejsze kolory 2020 roku – szarość, naturalny odcień drewna oraz ponadczasowa biel.

Poza tym, jak zawsze zapraszamy na filiżankę dobrej kawy oraz inspirujące rozmowy o trendach, wnętrzach i dobrym designie. Czekamy na Was na stoisku nr  B061 w hali 52. Do zobaczenia!

Termin targów – 13-19 stycznia 2020