Spotkajmy się na targach w Manchesterze

Serdecznie zapraszamy na targi Manchaster Furniture Show, które odbędą się 14-16 lipca 2019. Znajdziecie nas na stoisku B25 central hall.

Przez kilka dni Manchester będzie miejscem, gdzie spotkają się projektanci mebli oraz wnętrz, a także miłośnicy dobrego designu z całego świata. Znajdziecie tam również nas! Zaprezentujemy nasze największe meblowe hity oraz gorące nowości!

Podczas targów zaprezentujemy nasz półkotapczan CONCEPT PRO w nowym, modnym kolorze. Będziecie mieli okazję zobaczyć także kolekcję mebli livingowych WAVE oraz nowe szafy ARTI.

 

CONCEPT PRO

Półkotapczan CONCEPT PRO to idealne rozwiązanie do małych mieszkań, w których nie ma miejsca na zaplanowanie sypialni, a pokoje często pełnią kilka funkcji. Mebel doskonale sprawdzi się w pokoju dziennym, który wieczorem zamienia się w sypialnię, pokoju dziecięcym lub młodzieżowym, małej kawalerce, a nawet w biurze. CONCEPT PRO pozwala ergonomicznie gospodarować przestrzenią, łącząc w sobie wygodę tradycyjnego łóżka z nadzwyczajną funkcjonalnością i eleganckim designem.

WAVE

WAVE to oryginalne w stylu meble, które pozwalają zaaranżować modny, przytulny i funkcjonalny salon. Asymetryczne witryny, głębokie komody, szafka RTV, stół do jadalni oraz stolik kawowy tworzą oryginalną i elegancką zabudowę strefy wypoczynkowej. Fronty mebli wykonano z trwałej płyty MDF i wyposażono w system SOFT CLOSE, który znacząco wpływa na komfort użytkowania. Kolekcję wyróżniają przeszklone elementy witryn podświetlone ledowymi lampkami oraz subtelny frez w kształcie fali zdobiący fronty.

ARTI

ARTI to nowoczesny system szaf, który pozwala idealnie uporządkować domową przestrzeń. W kolekcji dostępne są szafy o różnych gabarytach i odmiennych układach funkcjonalnych wnętrz, które gwarantują wygodne przechowywanie odzieży, obuwia, tekstyliów i innych rzeczy. Uniwersalne wzornictwo i ponadczasowy design sprawiają, że szafy są łatwe w aranżacji i łatwo dopasują się do każdego wystroju wnętrza.