Spotkajmy się na targach Meble Polska 2019

Już w przyszłym tygodniu rozpoczynają się największe targi meblowe w Polsce. Od 12 do 15 marca zapraszamy Was do odwiedzin na naszym stoisku (nr 24 hala nr 3) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zaprezentujemy najciekawsze nowości z naszej oferty oraz nasz innowacyjny półkotapczan BED CONCEPT!

Targi Meble Polska 2019 to jedyna taka okazja, aby spotkać największych polskich i zagranicznych producentów mebli w jednym miejscu. To prawdziwa uczta pomysłów dla każdego wielbiciela mebli i dobrego designu. Jeżeli interesujesz się aranżacją wnętrz po prostu nie możesz tego przegapić!

LENART inspiruje

Na naszym, ponad trzystumetrowym stoisku pokażemy jak ciekawie, modnie i funkcjonalnie zaaranżować niemal całe mieszkanie. Zaprezentujemy nasze nowości – meble do sypialni, salonów, jadali oraz propozycje do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Przedstawimy aktualne trendy, najmodniejsze meble oraz bardzo funkcjonalne rozwiązania do małych i większych mieszkań. Na stoisku znajdziecie również mebel, który zmienia postrzeganie przestrzeni – półkotapczan BED CONCEPT. Mamy nadzieje, że zainspirujemy Was do wiosennych zmian!