QUBIC i MASSI z Diamentem Meblarstwa 2021

Konkurs Diament Meblarstwa 2021 już rozstrzygnięty. W tegorocznej edycji Jury uhonorowało aż dwie nasze kolekcje mebli dziecięco-młodzieżowych – QUBIC I MASSI. Kolekcja QUBIC zwyciężyła w kategorii mebli dziecięco-młodzieżowych klasa premium, a kolekcja MASSI w kategorii mebli dziecięco-młodzieżowych klasa standard.

 

Bardzo cieszymy się z przyznanych nagród, bo potwierdzają one wysoki poziom wzorniczy i funkcjonalny naszych mebli. Są też znakiem, że podążamy w dobrym kierunku – w stronę dobrego designu. Takie nagrody to najlepsza motywacja. Obiecujemy, że nadal będziemy wysoko podnosić poprzeczkę.

 

Meble QUBIC

QUBIC to kolekcja dla młodzieży i dzieci szkolnych inspirowana nowoczesnym wzornictwem. Główne cechy mebli to fronty, ciekawie cofnięte pod linię korpusów oraz oryginalne, choć stonowane kolory. Trzy wybarwienia – ciepły odcień drewna, jasna szarość i surowy beton, przeplatają się w nieoczywistych proporcjach, tworząc oryginalny, kubistyczny patchwork. Ważną rolę pełni też energetyczne i energooszczędne oświetlenie ledowe dostępne w komplecie do niemal każdej bryły, co wciąż jest rzadkością w przypadku mebli dla młodzieży. Ciekawy design dodatkowo uzupełniają kształtne, metalowe uchwytów.

Zobacz meble QUBIC

Kolekcja MASSI

Estetyka mebli MASSI opiera się na ponadczasowej urodzie dwóch kolorów – bieli i ciepłego odcienia drewna. To połączenie mogłoby wydawać się nudne, gdyby nie modne, masywne korpusy definiujące kształt bryły oraz fronty oryginalnie cofnięte pod linię korpusów. Smaku całości dodają ciekawe, geometryczne uchwyty. Design mebli sprawia, że są one bardzo uniwersalne – sprawdzą się w pokojach dzieci w każdym wieku. Tymi meblami bardzo łatwo zaaranżujemy przytulny pokój dziewczęcy, jednak przy odrobinie pomysłowości, kolekcja doskonale sprawdzi się w pokoju chłopca czy młodego mężczyzny lubiącego klasyczny wystrój.

Kolekcja MASSI już niedługo pojawi się w naszej ofercie. 

O konkursie

Konkurs Diament Meblarstwa organizowany jest od 2006 r. Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Organizatorami konkursu są: Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA, a w skład kapituły wchodzą eksperci z branży meblarskiej, dziennikarze, przedstawiciele organizacji zrzeszających firmy z branży meblarskiej, naukowcy, architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele salonów meblowych, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Zwycięzcy otrzymują tytuł „Diament Meblarstwa” oraz pamiątkową statuetkę, której autorem jest Jarosław Perszko, rzeźbiarz, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.