Projektanci o półkotapczanie BED CONCEPT

Podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home marka Lenart zaprezentowała swoje nowe rozwiązanie – oszczędzający przestrzeń półkotapczanem BED CONCEPT. Zamykane łóżko zainteresowało wielu odwiedzających, którzy chętnie podzieli się swoją opinią na temat tego funkcjonalnego mebla.

 

 

Potrzeba oszczędzania przestrzeni

BED CONCEPT to nowoczesny półkotapczan, który pozwala elastycznie zmieniać role pomieszczeń, łącząc w sobie wygodę tradycyjnego łóżka z wysoką funkcjonalnością i eleganckim designem. Mebel stworzono z myślą o pomieszczeniach, które w ciągu dnia tętnią życiem, a wieczorem zamieniają się w sypialnię, a także o małych pokojach, w których cenny jest każdy metr powierzchni. Idea jest prosta – chodzi o to, aby mieć wygodne łóżko, które po złożeniu będzie przypominało estetyczną szafę, a zajętą przestrzeń odda do dyspozycji domowników, na inne, codzienne czynności.

Co o  BED CONCEPT sądzą  projektanci?

Architekci wnętrz przyznają, że BED CONCEPT, to mebel jakiego do tej pory brakowało na polskim rynku. W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej walczy się o każdy metr wolnej przestrzeni. Mieszkania, szczególnie te w dużych miastach, są coraz mniejsze, więc coraz większym wyzwaniem jest funkcjonalne rozplanowanie powierzchni. Dlatego architekci tak bardzo cenią meble typu transformers, które ułatwiają aranżację małych i wymagających pomieszczeń. 

Do małych wnętrz

Według projektantów BED CONCEPT to przede wszystkim mebel do niewielkich mieszkań, w których funkcjonalność zmienia się w ciągu dnia, np. do pokoju dziennego, który wieczorem przeistacza się w sypialnię rodziców, albo kawalerki i mieszkania typu studio. Półkotapczan sprawia, że łóżka nie trzeba eksponować przez cały dzień, co jest bardzo ważne w małych pomieszczeniach. Dzięki BED CONCEPT pomieszczenia stają się uniwersalne – mogą pełnić funkcję salonu, miejsca pracy, nauki, ale też wypoczynku dla rodziców, dzieci lub ich gości.

BED CONCEPT to także świetny mebel do wszystkich małych pokoi, w tym klasycznych sypialni. Dzięki funkcji zamykania szybko i łatwo odzyskujemy przestrzeń zajętą w nocy przez duże łóżko.

Mebel rodzinny

Półkortapczan to łóżko, które ułatwia życie całej rodziny.  Rozwiązanie doskonałe dla młodych rodziców, którzy muszą zamienić niedawną sypialnię w pokój dziecięcy. Zamykane łóżko gwarantuje im wygodne miejsce do spania, a na co dzień, złożone, zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Ale to także świetna opcja dla rodziców dorosłych już dzieci, które odwiedzają rodzinny dom, nierzadko ze swoimi rodzinami. 

Dla dzieci, młodzieży i studentów

Półkotapczan idealnie nadaje się również do niewielkich pokoi dziecięcych i młodzieżowych, ponieważ udostępnia dodatkową przestrzeń na zabawę i naukę. To również świetna opcja do świeżo powstających prywatnych akademików, w których ważna jest jakość, styl i funkcjonalność wnętrza.

Ponadczasowy design

Projektanci chwalą też BED CONCEPT za jego uniwersalny i nowoczesny design, dzięki któremu mebel pasuje do wnętrz urządzonych niemal w każdym stylu. Neutralne, a jednocześnie modne kolory, pozwalają na łatwą aranżację z najróżniejszymi meblami i akcesoriami.

Zobacz film na naszym kanale na YouTube