Projektanci o półkotapczanie BED CONCEPT – zobacz sondę!

Podczas tegorocznych targów Warsaw Home zaprezentowaliśmy nasz półkotapczan BED CONCEPT. Zamykane łóżko przyciągało uwagę wielu odwiedzających, a my postanowiliśmy zapytać projektantów, co sądzą o naszym rozwiązaniu pozwalającym tak sprytnie oszczędzać przestrzeń. Zobaczcie, co nam powiedzieli!

 

 

Potrzeba oszczędzania przestrzeni

BED CONCEPT to nowoczesny półkotapczan, który pozwala elastycznie zmieniać role pomieszczeń, łącząc w sobie wygodę tradycyjnego łóżka z wysoką funkcjonalnością i eleganckim designem. Mebel stworzono z myślą o pomieszczeniach, które w ciągu dnia tętnią życiem, a wieczorem zamieniają się w sypialnię, a także o małych pokojach, w których cenny jest każdy metr powierzchni. Idea jest prosta – chodzi o to, aby mieć wygodne łóżko, które po złożeniu będzie przypominało estetyczną szafę, a zajętą przestrzeń odda do dyspozycji domowników, na inne, codzienne czynności.

Co o  BED CONCEPT sądzą  projektanci?

Architekci wnętrz przyznają, że BED CONCEPT, to mebel jakiego do tej pory brakowało na polskim rynku. W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej walczy się o każdy metr wolnej przestrzeni. Mieszkania, szczególnie te w dużych miastach, są coraz mniejsze, więc coraz większym wyzwaniem jest funkcjonalne rozplanowanie powierzchni. Dlatego architekci tak bardzo cenią meble typu transformers, które ułatwiają aranżację małych i wymagających pomieszczeń. 

Do małych wnętrz

Według projektantów BED CONCEPT to przede wszystkim mebel do niewielkich mieszkań, w których funkcjonalność zmienia się w ciągu dnia, np. do pokoju dziennego, który wieczorem przeistacza się w sypialnię rodziców, albo kawalerki i mieszkania typu studio. Półkotapczan sprawia, że łóżka nie trzeba eksponować przez cały dzień, co jest bardzo ważne w małych pomieszczeniach. Dzięki BED CONCEPT pomieszczenia stają się uniwersalne – mogą pełnić funkcję salonu, miejsca pracy, nauki, ale też wypoczynku dla rodziców, dzieci lub ich gości.

BED CONCEPT to także świetny mebel do wszystkich małych pokoi, w tym klasycznych sypialni. Dzięki funkcji zamykania szybko i łatwo odzyskujemy przestrzeń zajętą w nocy przez duże łóżko.

Mebel rodzinny

Półkortapczan to łóżko, które ułatwia życie całej rodziny.  Rozwiązanie doskonałe dla młodych rodziców, którzy muszą zamienić niedawną sypialnię w pokój dziecięcy. Zamykane łóżko gwarantuje im wygodne miejsce do spania, a na co dzień, złożone, zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Ale to także świetna opcja dla rodziców dorosłych już dzieci, które odwiedzają rodzinny dom, nierzadko ze swoimi rodzinami. 

Dla dzieci, młodzieży i studentów

Półkotapczan idealnie nadaje się również do niewielkich pokoi dziecięcych i młodzieżowych, ponieważ udostępnia dodatkową przestrzeń na zabawę i naukę. To również świetna opcja do świeżo powstających prywatnych akademików, w których ważna jest jakość, styl i funkcjonalność wnętrza.

Ponadczasowy design

Projektanci chwalą też BED CONCEPT za jego uniwersalny i nowoczesny design, dzięki któremu mebel pasuje do wnętrz urządzonych niemal w każdym stylu. Neutralne, a jednocześnie modne kolory, pozwalają na łatwą aranżację z najróżniejszymi meblami i akcesoriami.

Zobacz film na naszym kanale na YouTube