Półkotapczany wracają do łask!

BED CONCEPT to mebel stworzony z myślą o mieszkaniach, w których nie ma miejsca na tradycyjną, oddzielną sypialnię. Półkotapczan daje wolność – pozwala swobodnie zarządzać każdą przestrzenią, zmieniając ją wedle aktualnych potrzeb i upodobań. Dzięki niemu można każdy pokój zamienić w komfortową sypialnię i to w zaledwie w kilka chwil.

 

Wygodniejszy niż kiedykolwiek przedtem

Półkotapczan to rozwiązanie dla każdego, kto chce spać wygodnie jak w tradycyjnym łóżku, ale nie ma na nie miejsca. Albo ma miejsce na duże łóżko, ale woli tę przestrzeń przeznaczyć na inne aktywności. Łóżko BED CONCEPT doskonale sprawdzi się w:

  • w niewielkim rodzinnym mieszkaniu
  • kawalerce singla lub pary
  • pokoju młodzieżowym, studenckim lub dziecięcym
  • małym mieszkaniu seniora
  • w biurze, w którym czasem trzeba przenocować
  • pokoju dla gości
  • oraz w każdym innym pomieszczeniu, które na co dzień lub od święta łączy funkcję pokoju dziennego i sypialni.

Gwarancja dobrego wypoczynku

Półkotapczan BED CONCEPT został wyposażony w komplet nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań, które sprawiają, że cały system jest bardzo stabilny oraz wytrzymały. Łóżko posiada wzmocniony korpus, metalową ramę i solidną podporę zintegrowaną z frontem mebla. Specjalne, pneumatyczne podnośniki sprawiają, że otwieranie i zamykanie łóżka jest lekkie i bezproblemowe, a wbudowany system SOFT CLOSE pozwala na niemal bezgłośną obsługę półkotapczanu. Zadbano również o stabilizator, który chroni materac przed nieplanowanym przesuwaniem, a także o praktyczne pasy spinające pościel, dzięki którym poduszki i kołdrę można zamknąć razem z łóżkiem. 

Do każdego wnętrza

BED CONCEPT to mebel o eleganckim, nowoczesnym, a jednocześnie uniwersalnym designie, dzięki czemu łatwo go dopasować do różnych aranżacji. Złożony półkotapczan przypomina prostą, minimalistyczną szafę. Po rozłożeniu zamienia się w komfortową sypialnię z wygodnym łóżkiem oraz praktycznymi półkami na książki, drobiazgi i inne najpotrzebniejsze przy łóżku rzeczy. W opcji dodatkowej półki można podświetlić energooszczędnymi listwami oraz regulowanymi lampkami do czytania z wbudowanym gniazdem USB. Półkotapczan można również doposażyć o wysokie regały z półkami, niewielką szufladą i drzwiami.

BED CONCEPT łączy w sobie funkcjonalność, wygodę użytkowania oraz uniwersalny design, ale spełnia także wszystkie normy bezpieczeństwa. Mebel jest doskonale dopasowany do oczekiwań współczesności – pozwala dynamicznie zmieniać role pomieszczeń i swobodnie zarządzać każdym wnętrzem.