Pięć najciekawszych, dużych szaf do sypialni
Home » porady IDEA » Pięć najciekawszych, dużych szaf do sypialni

Szukasz dużej szafy do sypialni, w której zmieści się cała Twoja garderoba? Dobrze trafiłaś/trafiłeś! Mamy dla Ciebie kilka świetnych propozycji. Sprawdź i porównaj – poznaj nasze eleganckie i pojemne szafy z funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzem.

Szafa IDEA-11 z lustrem i dwiema wewnętrznymi szufladami

Uniwersalna, wygodna w użytkowaniu i bardzo pojemna – taka właśnie jest szafa ID-11. Wewnątrz szafy znajduje się centralnie umieszczony drążek na odzież, na którym możesz zawiesić ubrania o różnej długości. Nad drążkiem oraz w bocznych częściach szafy znajdziesz wysokie i głębokie półki oferujące ogromną ilość miejsca do przechowywania. Atutem mebla są dwie, wewnętrzne i bardzo pojemne szuflady na bieliznę i dodatki.

Szafę jest dostępna w uniwersalnym białym kolorze. Mebel posiada praktyczne i oszczędzające przestrzeń przesuwne drzwi. Na jednym z frontów znajduje się wielkoformatowe lustro, które pozwala obejrzeć się w nim od stóp do głowy.

Szafa ARTI-01 z lustrem i trzema zewnętrznymi szufladami

W ogromnej, 2,5 metrowej szafie ARTI z powodzeniem zmieści się odzież obojga partnerów, a jej symetryczny układ pozwoli sprawiedliwie podzielić się miejscem. Wewnątrz znajdziesz dwa długie drążki na wieszaki oraz centralnie umieszczony wysoki regał z pojemnymi półkami. Jeżeli nie lubisz półek, możesz z nich zrezygnować i umieścić tutaj dodatkowy drążek. Szafa posiada też praktyczne górne półki na rzadziej używane ubrania. Na dole mebla znajdują się trzy zewnętrze i bardzo pojemne szuflady na bieliznę i inne drobne części garderoby.

Szafę wyposażono w praktyczne drzwi przesuwne, dzięki którym zaoszczędzisz sporo miejsca. Na środkowych drzwiach znajduje się ogromne lustro – niezbędny element każdej sypialni. Mebel dostępny jest w dwóch kolorach – dąb styrling oraz szary.

Szafa ARTI-02 z dużymi lustrami

AR-02 to szafa zaprojektowana z myślą o wielbicielach ponadczasowej elegancji i sprawdzonych rozwiązań. Mebel wyróżnia się uniwersalnym designem i praktycznym układem wnętrza. W prawej i lewej części szafy znajdują się drążki, na których wygodnie zawiesisz odzież o różnej długości. Nad nimi zaplanowano pojemne półki na pościel, ręczniki czy rzadziej używane ubrania. W centralnej części mebla umieszczono wewnętrzny regał z pojemnymi półkami. Jeżeli jednak zamiast półek wolisz dodatkowy drążek, bez problemu możesz go tutaj zawiesić.

Przesuwne drzwi szafy pokrywają wielkoformatowe lustra. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne – nie musisz już szukać miejsca na ustawienie lub zawieszenie osobnego lustra. Duże zwierciadła mają też inne zalety – optycznie powiększają wnętrze i wprowadzają do środka więcej światła. Ponadczasowe wzornictwo i aż pięć kolorów do wyboru (biały, czarny, szary, wenge i dąb shetland) sprawiają, że bez problemu wybierzesz idealne wybarwienie do swojego wnętrza.

Szafa IDEA-01 z lustrem i trojgiem drzwi przesuwnych

Szafa ID-01 to klasyka gatunku w najlepszym wydaniu. W tej dużej szafie z łatwością pomieścisz swoją garderobę. Są tutaj dwa długie drążki na wieszaki oraz wewnętrzy regał z pojemnymi półkami. Nad drążkami zaplanowano dodatkowe półki, na których wygodnie przechowasz pościel, sezonową odzież, czy inne, rzadziej używane akcesoria.

Szafę ID-01 możesz uzupełnić o praktyczne kontenerki z trzema szufladami, które pomogą uporządkować, np. przechowywanie bielizny. Wygodne w użytkowaniu przesuwne drzwi pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca. Środkowe drzwi w całości pokrywa duże, dzielone lustro, które jest nie tylko praktyczne, ale też świetnie wpływa na design mebla. Szafa dostępna jest w aż czterech wybarwieniach – biały, san remo, dąb shetland i szary.

Szafa ARTI 14 z lustrami i dwojgiem drzwi przesuwnych

W dużej szafie ARTI 14 pomieścisz więcej niż myślisz! Są tutaj dwa drążki na wieszaki, na których wygodnie zawiesisz odzież o różnej długości oraz dwa wewnętrzne regały z pojemnymi półkami. Na górze zaplanowano dodatkowe półki, na których wygodnie przechowasz pościel, sezonową odzież, czy inne, rzadziej używane akcesoria. Symetryczny podział szafy pozwala wydzielić dwie, równe strefy przechowywania dla obojga partnerów. 

Szafę ARTI 14 wyposażono w oszczędzające przestrzeń przesuwne drzwi. Na obu frontach zaplanowano wąskie pionowe lustra, które ciekawie podkreślają styl mebla. Są też bardzo praktyczne, bo nie musisz już szukać miejsca na łóżko. Szafa dostępna jest w dwóch ponadczasowych kolorach – białym i czarnym.

 

Pin It on Pinterest

Share This