Odwiedźcie nas na targach w Kolonii!

Serdecznie zapraszamy na targi imm cologne, które odbędą się dniach 14-18 stycznia w Kolonii. Szukajcie nas na stoisku B056, hala 4.1. 

Przez najbliższy tydzień Kolonia będzie stolicą dobrego designu, która ugości projektantów mebli i wnętrz oraz koneserów pięknego wzornictwa. Oczywiście, będziemy tam również my, a z nami nasze największe meblowe hity oraz gorące nowości!

Sen to podstawa!

W tym roku na naszym stoisku prawdziwym hitem będzie nowy półkotapczan BED CONCEPT. To zupełnie zrewolucjonizowany, nowoczesny system łączący wygodę klasycznego łóżka z funkcją oszczędzania przestrzeni oraz nowoczesnym designem. W BED CONCEPT zastosowaliśmy nowy mechanizm z pneumatycznym wspomaganiem oraz funkcję soft close – teraz otwieranie i zamykanie łóżka jest jeszcze bezpieczniejsze, lżejsze i niemal bezgłośne. Wnętrze półkotapczanu kryje praktyczne półki oraz oświetlenie ledowe – wszystko po to, aby jeszcze łatwiej zamienić dowolne pomieszczenie w nastrojową sypialnię! Na naszym stoisku będziecie mogli zobaczyć też nasze największe hity z kolekcji dziecięco – młodzieżowej oraz meble livingowe i sypialniane.

Dlaczego warto pojechać na targi imm cologne?

Targi to najlepsza okazja, aby poznać aktualne trendy wnętrzarskie i nowości z branży meblowej, porozmawiać z projektantami oraz wysłuchać prelekcji zaproszonych gości – ekspertów w dziedzinie wzornictwa i aranżacji wnętrz. Serdecznie zapraszamy!