Odwiedź nas na targach w Sztokholmie!

Nie zwalniamy targowego tempa! Już od najbliższego wtorku możecie nas spotkać na targach Stockholm Furniture and Light Fair. Na naszym stoisku zaprezentujemy ciekawy przekrój przez naszą ofertę – pokażemy meble młodzieżowe, livingowe, meble do przechowywania, a także półkotapczan CONCEPT PRO, który pozwala dynamicznie zarządzać przestrzenią.

 

 

Inspirujemy się

Targi Furniture and Light Fair to prawdziwa gratka dla miłośników dobrego designu, a także możliwość bezpośredniego poznania ciekawych mebli oraz spotkania z ich twórcami. Nie mogliśmy przegapić takiej okazji do zaprezentowania naszych bestsellerów i nowości. Będziemy tam także po to, aby się inspirować i szukać pomysłów na kolejny rok.

Nasza oferta na targi

Na targach w Sztokholmie zaprezentujemy kilka ciekawych kolekcji z naszej oferty. Pochwalimy się meblami do pokoi dziecięcych i młodzieżowych MOVE, które zostały nagrodzone Diamentem Meblarstwa. Pokażemy nową kolekcję mebli livingowych MODENA zaprojektowanych w duchu skandynawskiego minimalizmu. Przedstawimy bogatą ofertę pojemnych szaf ARTI, a całość uzupełnimy naszym hitem, docenianym przez klientów na całym świecie – półkotapczanem CONCEPT PRO.

Targi Furniture and Light Fair odbędą się w Sztokholmie w dniach 6-10 lutego 2018.