Nowy katalog marki LENART już dostępny!

Najmodniejsze kolekcji mebli, przegląd aktualnych trendów w designie oraz moc wnętrzarskich inspiracji – to wszystko znajdziecie w nowym katalogu marki LENART. Tegoroczny katalog wyróżnia się oryginalną formą z czytelnym podziałem na dwie osobne sekcje oraz przejrzystą szatą graficzną, ułatwiającą szczegółowe poznanie mebli. Zapraszamy do lektury!

Nowy, funkcjonalny układ

Tegoroczny katalog składa się z dwóch oddzielnych części. Pierwsza obejmuje ofertę ciekawych mebli skrzyniowych z klasycznym podziałem na sekcje mebli do salonów i jadalni, sypialni, mebli dziecięco-młodzieżowych oraz mebli przeznaczonych do przechowywania.

 

Druga część została w całości poświęcona innowacyjnym półkotapczanom – CONCEPT PRO i BED CONCEPT, które rewolucjonizują postrzeganie domowej przestrzeni. Na kartach katalogu przedstawiono pełną ofertę zamykanych łóżek wraz z meblami dodatkowymi, takimi jak regały i nadstawki oraz pasującym oświetleniem.

 

Przejrzyście i czytelnie

Do lektury zachęca atrakcyjna forma prezentacji mebli – duże zdjęcia, pomocne ikonki i szczegółowe informacje o produktach. Nowy katalog w o wiele większym stopniu niż poprzednie pokazuje funkcjonalność poszczególnych kolekcji – aranżacje i zdjęcia detali przeplatają się z  najważniejszymi atutami mebli. Czytelna i minimalistyczna szata graficzna pozwala skupić się na tym co najważniejsze – modnych kolekcjach mebli i ich funkcjonalności.

Więcej przestrzeni do wygodnego życia

W każdym domu dobrze jest mieć jak najwięcej przestrzeni. W nowym katalogu pokazaliśmy meble, które pozwalają mądrze gospodarować wnętrzem, tak aby wolnego miejsca było jak najwięcej. To sprytne, często wielozadaniowe bryły, które w kilka sekund potrafią zmienić swoją funkcjonalność albo gabaryty, np. półkotapczany, rozsuwane biurka, praktyczne łóżka z ukrytymi schowkami czy wielofunkcyjne kontenerki.

Co czeka na czytelników w nowym katalogu:

  • 23 modne i nowoczesne kolekcje mebli, w tym 4 nowości
  • Najciekawsze trendy meblowe w designie
  • Ciekawa forma z wyraźnym podziałem na dwie części
  • Duże zdjęcia, wyraźne detale. pomocne ikony
  • Czytelne informacje o każdym produkcie
  • Informacje o charakterystycznych meblach w każdej kolekcji
  • Atuty każdej kolekcji
  • Ciekawe pomysły na oszczędzanie domowej przestrzeni
  • Sprytne multifunkcjonalne meble

Zobacz katalog w wersji online!

Serdecznie zapraszamy do lektury!