Nowość – zamykane biurko WORK CONCEPT

W dzisiejszych czasach home office staje się coraz popularniejszy i jest to efekt nie tylko pandemii, ale też zmieniających się trendów w sposobie organizacji życia. Obecna sytuacja tylko udowodniła, że obowiązki zawodowe równie skutecznie (a może nawet skuteczniej) można wykonywać w domowym zaciszu.

#pracujzdomu

Niestety, nie każdy z nas ma odpowiednio dużo przestrzeni na wydzielenie miejsca na biurko, nie mówiąc już o zacisznym gabinecie. O tym, jak uciążliwa jest praca przy stole w jadalni lub przy biurku dziecka wie każdy, kto choć raz tego spróbował.

Dobry CONCEPT na biurko

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi rozkładane biurko, które umożliwia komfortową pracę w domu nawet w sytuacji, gdy nie ma miejsca na wygodne biurko. Takie inteligentne rozwiązanie wprowadziliśmy na rynek tuż przed wybuchem epidemii, nawet nie podejrzewając, jak bardzo mebel wpisze się w aktualne potrzeby Polek i Polaków. Nowe, zamykane biurko WORK CONCEPT to kontynuacja naszej misji– projektowania sprytnych mebli, które ułatwiają codzienne życie i pozwalają dowolnie zarządzać domową przestrzenią.

Łatwe w aranżacji

Projektując mebel zadbaliśmy o maksymalnie uniwersalny design, tak aby biurko można było łatwo zaaranżować z innymi meblami w mieszkaniu. Prosta forma, regularne kształty i gładkie, bezuchwytowe fronty to cechy podkreślające ponadczasowy styl mebla. Biurko dostępne jest w czterech popularnych i modnych wybarwieniach – biały matowy, biały matowy z frontem w kolorze białego połysku, dąb artisan oraz szary matowy.

Mebel, który ułatwia życie

Zamknięte biurko przypomina komodę, której blat można wykorzystać do wyeksponowania ulubionych przedmiotów. Mebel otwieramy poprzez wyciągnięcie frontu. Lekkie i bezproblemowe rozsuniecie gwarantują niewielkie kółka u podstawy. Następnie unosimy blat oraz rozkładamy podpory i już mamy wygodną przestrzeń do pracy. Atutem mebla  jest duży blat roboczy oraz trzy wewnętrzne półki na dokumenty, segregatory czy najróżniejsze biurowe drobiazgi. Po skończonej pracy biurko można równie łatwo zamknąć, a odzyskaną przestrzeń wykorzystać na inne domowe aktywności.

Zobacz zamykane biurko WORK CONCEPT