Dorastanie powinno być kolorowe!

Jak urządzić pokój dziecka, aby codziennie pobudzał go do nauki, zabawy i umilał wypoczynek? Dać dziecku wolność wyboru i umożliwić wyrażenie własnej osobowości. Będzie to możliwe z meblami z kolekcji IKS. Szeroka gama kolorystyczna i ciekawie rozplanowane meble pozwolą dziecku na zaaranżowanie wymarzonego pokoju.

IKS to bardzo ciekawe i nowoczesne meble dedykowane dzieciom i młodzieży. Pojemne i przemyślane meble możemy uzupełnić szafkami i regałami w 4 soczystych kolorach: zielonym, pomarańczowym, niebieskim i fuksji.

Dzięki dużej rozpiętości brył w kolekcji IKS z łatwością zaaranżujemy funkcjonalne strefy w pokoju dziecka: strefę wypoczynkową i miejsce do nauki. Pojemna regały różnej wysokości, a także kilka rodzajów półek i szafek wiszących pomogą w stworzeniu wyjątkowej przestrzeni.

Dużo miejsca do przechowywania, sprytne schowki, pojemne szuflady pozwolą ujarzmić nawet największy bałagan:). Z kilku rodzajów szaf jedna z nich zwraca na siebie szczególną uwagę: szafa-garderoba. Znajdziemy w niej lustro z toaletką, dwa drążki na wieszaki, pojemny regał i miejsce na buty. To szafa, do której można wejść niczym do prawdziwej garderoby!