Sypialnia IDEAlna

Urządzenie idealnej i funkcjonalnej sypialni na małej przestrzeni jest trudnym zadaniem. Z uwagi na brak miejsca nasze sypialnie często spełniają dwie role – miejsca do wypoczynku i przechowywania. O ile wybór wygodnego łóżka i jego umiejscowienie nie stanowi dla nas problemu, o tyle zagospodarowanie w niewielkiej sypialni miejsca na ubrania, bieliznę i pościel może być już nie lada wyzwaniem. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się wybór dużej, pojemnej szafy. W kolekcji IDEA znajdziemy kilka takich rozwiązań.

IDEA

 

Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń możemy doposażyć łóżko sypialniane w pojemną szufladę. Przechowamy w niej pościel, ręczniki lub inne rzeczy. W dwukomorowej szufladzie możemy łatwiej zadbać o porządek.

Nieodzownym elementem komfortowej sypialni są pojemne stoliki nocne. Na stoliku z większym blatem postawimy lampkę i inne podręczne rzeczy. Szuflady w stolikach nocnych pomogą nam w utrzymaniu porządku, a z otwartej półki stolika będzie nam łatwiej sięgnąć po ulubioną książkę.

Szczęśliwi posiadacze większych sypialni mogą pozwolić sobie na uzupełnienie mebli sypialnianych o pojemną komodę na bieliznę. Będzie ona doskonałym uzupełnieniem szafy, a także miejscem, gdzie wyeksponujemy nastrojowe dodatki.