Meble dobrze przemyślane

Marka Lenart oferuje meble, które trafiają w gusta odbiorców – są modne, zgodne z najnowszymi trendami, często tworzone przez zewnętrznych projektantów. Jednak nie tylko estetyka leży u podstaw dobrze zaprojektowanych produktów, a przede wszystkim ich wysoka funkcjonalność, która ułatwi gospodarowanie naszymi domowymi, nierzadko ograniczonymi przestrzeniami.

Trendy

Wzornictwo mebli musi iść z duchem czasu i odpowiadać na potrzeby dzisiejszych klientów. Są oni dobrze zorientowani w najnowszych trendach, bardzo aktywni w poszukiwaniu ciekawych inspiracji, chcą mieszkać modnie i zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Dla marki Lenart i współpracujących z nią projektantów ważne jest, aby proponować niebanalny design mebli, który zaspokoi coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Produkty te, oprócz wysokich walorów estetycznych, są także łatwe do zaaranżowania, natomiast to nie estetyka jest najważniejszą przesłanką projektowania mebli w tej firmie.

Praktyczność

Aktualne kolekcje marki Lenart to meble maksymalnie przyjazne użytkownikom, dopasowane do współczesnych wnętrz i wymagań ich mieszkańców. To produkty dla przeciętnych Europejczyków – do niewielkich i nieustawnych pomieszczeń, w których trzeba pogodzić potrzeby wszystkich domowników. Ciekawe układy brył znajdujące się w każdej kolekcji pozwalają na łączenie ich w dowolne konfiguracje, dzięki czemu każdy klient może stworzyć swoją idealną aranżację. Tym samym marka zachęca odbiorców do kreatywności – to oni samodzielnie tworzą ciekawy i oryginalny wystrój swoich wnętrz.

WAVE

Najważniejsze: funkcjonalność

Marka Lenart projektuje dobrze przemyślane, wielozadaniowe meble, które oszczędzają przestrzeń oraz pozwalają szybko zmienić jej funkcjonalność. Praktyczne, zamykane łóżka, dzięki którym każdy pokój może stać się wygodną sypialnią, stoły-biurka, pozwalające w kilka chwil odzyskać przestrzeń po wyjściu gości, mobilne stoliki i szafki ze sprytnymi schowkami, rozsuwane biurka oraz łóżka młodzieżowe oferujące dużo więcej, niż tylko wygodną przestrzeń do spania, to tylko kilka oryginalnych pomysłów na sprytną aranżację „trudnych” wnętrz.

Przechowywanie

Marka nie zapomina także o potrzebie przechowywania. Pojemne szafy, witryny i regały z funkcjonalnymi wnętrzami gwarantują dużo przestrzeni na wszystkie niezbędne rzeczy o różnych gabarytach. Ponadto, w najnowszych kolekcjach znajdziemy wiele sprytnych schowków, tam, gdzie pozornie nie ma na nie miejsca, np. w zagłówku łóżka, pod łóżkiem, w oparciu młodzieżowej kanapy lub pufo-stoliku.

Maksymalnie przyjazne

Badanie rynku, stała analiza trendów oraz analiza opinii o aktualnej ofercie – to działania, które pozwalają projektować ciekawe wzorniczo oraz dobrze przemyślane meble, pozwalające domownikom pogodzić ich indywidualne potrzeby, sprytnie zarządzać przestrzenią, po prostu żyć wygodnie.