Marka LENART z sukcesami na targach Meble Polska 2020

Tegoroczne stoisko marki LENART przyciągało odwiedzających nowocześnie zaaranżowaną ekspozycją oraz oryginalnymi kolekcjami mebli. Na ekspozycji nie zabrakło również flagowego produktu marki czyli półkotapczanów BED CONCEPT – zamykanych łóżek oszczędzających przestrzeń.

Stoisko na wysokim poziomie

Ekspozycja marki LENART została zaaranżowana nowocześnie, elegancko i w zgodzie z aktualnymi trendami. Stoisko zostało podzielone na dwie części – strefę półkotapczanów BED CONCEPT oraz strefę nowych kolekcji. Wewnątrz ekspozycji znajdowała się też LENART cafe, czyli zaciszne miejsce, gdzie w spokoju i przy aromatycznej kawie można było porozmawiać o trendach, meblach i ekspozycjach.

Strefa BED CONCEPT

Strefa z łóżkami BED CONCEPT została zaaranżowana w taki sposób, aby przedstawić półkotapczany w realistycznych, codziennych sytuacjach. Meble zaprezentowano w małych kompletnie urządzonych pomieszczeniach – salonie, pokoju młodzieżowym i małej sypialni. Zamykane łóżka dostępne były w najróżniejszych wybarwieniach i rozmiarach – zarówno w wersjach dla dwojga, jak i dla singli. Podczas targów polską premierę miało też nowe, otwierane biurko WORK CONCEPT. Zamknięty mebel przypomina zwykłą komodę, która po otwarciu zamienia się w wygodne biurko z szerokim blatem i dodatkowymi półkami na biurowe akcesoria.

 

Kolekcje w różnym stylu

Pozostałą część stoiska przeznaczono na ekspozycję nowych kolekcji meblowych. Zaprezentowano cztery kolekcje młodzieżowe – QUBIC,  SPOT, MASSI i FEMI oraz trzy kolekcje mebli livingowych – BORGA, MONO i MOTIV. Łącznie siedem kolekcji o różnorodnym stylu, całość zaprojektowana tak, aby zadowolić najbardziej odmienne gusta odwiedzających. Marka LENART postawiła duży nacisk na nowoczesność – dbałość o współczesny design miała odzwierciedlenie w doborze dekorów, kolorystyki i form prezentowanych mebli, ale nie tylko. Ważnym elementem niemal każdej kolekcji było światło, zastosowane w kilku różnych wariantach. Jego rolą było podkreślenie oryginalnej formy i ciekawego designu brył oraz wyeksponowanie dodatków.

Docenieni i nagrodzeni

Meble na ekspozycji zostały ustawione w realistycznych, domowych aranżacjach. Starania marki LENART zostały docenione przez jury Międzynarodowych Targów Poznańskich i wyróżnione prestiżową nagrodą Acanthus Aureus za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne sprzyjające bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślające pozytywny wizerunek firmy.