Kolekcja QUANT – praktyczny industrializm

Styl industrialny bije rekordy popularności i to nie tylko we wnętrzach znanych z magazynów wnętrzarskich. W odpowiedzi na ten trend marka LENART wprowadziła na rynek nowe meble w charakterystycznym, loftowym stylu, którym nie brak jednak funkcjonalnych rozwiązań.

Dla wielbicieli stylu loft

QUANT to meble z charakterem, które łączą modny, industrialny styl z funkcjonalnością. Meble są z jednej strony bardzo oryginalne, a z drugiej przystosowane do codziennego użytku. Niepowtarzalny charakter kolekcji to zasługa połączenia kilku elementów, które stworzyły stylowy efekt. Ton kolekcji nadają czarne ramy okalające bryły i akcentujące ich regularny kształt, które są jednoczesne podporami mebli. Przestrzenne, bezuchwytowe fronty dodają meblom wyrazistości, a ciekawy dekor nawiązujący do surowego rysunku drewna uwypukla styl kolekcji. Dużą rolę odgrywa też oświetlenie. Bryły wyposażono w zewnętrzne oświetlenie ledowe (dostępne w komplecie), które jeszcze mocniej podkreśla przestrzenność mebli. W opcji dodatkowej dostępne jest oświetlenie przeszklonych witryn, nadające bryłom głębię i ciekawie akcentuje znajdujące się w nich przedmioty.

Salon dla każdego

Meble QUANT to obecnie jedna z niewielu dostępnych na polskim rynku kolekcji w loftowym stylu, która jest dostosowana do typowych, ograniczonych wielkościowo mieszkań. Bryły, mimo że eleganckie i bardzo wyraziste, zostały bardzo dobrze zaprojektowane. Ich wnętrza kryją zamykane szafki, wewnętrzne regały i głębokie szuflady, w których przechowamy wszystko, czego potrzebujemy do komfortowego życia w małym mieszkaniu. Zadbano także o miejsce do pięknego eksponowania. W dwóch witrynach QUANT znajdują się przeszklone drzwi, za którymi można umieścić książki, dekoracje, porcelanę lub wysokie szkło.

Najważniejsza jest funkcjonalność

W kolekcji livingowej nie mogło zabraknąć rozkładanego stołu do jadalni oraz szafki RTV, której szerokość dostosowano do rozmiarów współczesnych telewizorów. Uwagę przyciąga stolik kawowy, designersko wsparty na smukłych nogach, z dwiema praktycznymi szufladami i półką. Ten mebel idealnie obrazuje charakter całej kolekcji QUANT – jest elegancki, ciekawy, modny, ale przede wszystkim funkcjonalny.

Wnętrze skrojone na miarę

Nie bez znaczenia jest także duża ilość elementów, z jakich składa się kolekcja QUANT. Dzięki temu możemy swobodnie dobierać meble do swoich potrzeb i specyficznych wymagań aranżowanego wnętrza. W ten sposób marka LENART zachęca też swoich klientów do kreatywności i zabawy w projektowanie idealnego, wymarzonego salonu.

.