Kolekcja MEET ME nagrodzona!

Z radością informujemy, że nasza kolekcja mebli dla młodzieży MEET ME podbija serca nie tylko klientów, ale również zdobywa kolejne nagrody w konkursach! Właśnie została uhonorowana Diamentem Meblarstwa 2019, nagrodą wydawnictwa Meble.pl oraz zdobyła wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2019 organizowanym przez wydawnictwo Publikator.

 

 

 

 

 

 

Meble dla każdego

MEET ME to meble, które wszędzie sprawdzą się doskonale – w małym i dużym pokoju, pod skosami i w pomieszczeniu o regularnych kształtach, na tle pastelowych, jak i energetycznych barw. Uniwersalna kolorystyka i ponadczasowe wzornictwo sprawiają, że meble MEET ME równie często wybierają chłopcy, jak i dziewczęta. Meble z tej kolekcji zostały zaprojektowane przez młode projektantki Kingę Bartoszuk i Justynę Burkiewicz we współpracy z biurem lenART DESIGN. To właśnie świeże spojrzenie młodych designerów pozwoliło stworzyć nowoczesne i funkcjonalne meble, idealnie dopasowane do potrzeb współczesnych nastolatków. 

Spotkajmy się u Ciebie!

Meble MEET ME to kolekcja dla żywiołowych i otwartych na świat nastolatków, którzy uwielbiają przyjmować gości. Szereg fantastycznych i doskonale przemyślanych udogodnień sprawia, że dzięki meblem MEET ME można w kilka chwil przearanżować pokój zamieniając sypialnię w salon dla przyjaciół, którzy wpadli z wizytą. Teraz już nic nie jest przeszkodą, aby mieszkać wygodnie, modnie i bardzo przytulnie – nawet bardzo mała powierzchnia pokoju.

W kolekcji MEET ME mamy kilka jasno świecących meblarskich diamentów! Są to:

  • Łóżko z fenomenalną nadstawką, która zamienia zwykły tapczan w wygodną kanapę. Nadstawka pełni funkcję oparcia (można ją wyłożyć miękkimi, płaskimi poduszkami dostępnymi w zestawie), natomiast jej blat może służyć jako półka i stolik. W nadstawce kryją się ponadto trzy pojemne komory, w których zmieszczą się wszystkie niezbędne przedmioty. Łóżko można doposażyć o pojemną komorę na pościel lub wysuwaną szufladę z dodatkowym łóżkiem – idealna opcja dla wszystkich, którzy lubią gdy goście zostają na noc.
  • Burko z bardzo praktycznymi zamykanymi piórnikami. Takie schowki pomagają utrzymać porządek wokół całej strefy nauki, pomagają się też odnaleźć, ponieważ wszystko co najważniejsze jest w jednym miejscu.
  • Mobilny koziołek na kółkach – kapitalny mebel z pólkami różnej wysokości, który można ustawić obok biurka, tym samym powiększając powierzchnię blatu roboczego. Wieczorem koziołek może pełnić funkcję szafki nocnej – można na nim postawić laptopa i komfortowo obejrzeć film leżąc w łóżku.
  • Mobilny kontenerek – to multifunkconalny mebel, który przede wszystkim jest pufą, z wnętrzem przeznaczonym do przechowywania. Ale może być również stolikiem kawowym (wystarczy zdjąć płaską poduszkę) lub bardzo ciekawym stolikiem z siedziskiem.
  • Kapitalna szafka RTV, która po przyjściu gości zamienia się w dodatkowe siedzisko – warto je wyłożyć poduszką dostępną w kolekcji.

Przede wszystkim funkcjonalność 

MEETE ME to nie tylko gwiazdy, ale również całe zaplecze funkcjonalnych mebli, które możne ze sobą dowolnie łączyć, dopasowując je do wymogów konkretnego pomieszczenia i potrzeb dziecka. To np. cztery różne szafy, o odmiennych rozmiarach i wariantach wnętrza, to półki, pozwalające ergonomicznie wykorzystać ściany, to szafka z klapą, w której bezpiecznie schowamy drukarkę i duża komoda z ogromną ilością miejsca do przechowywania. Całość tworzy kompletny zestaw mebli, dzięki któremu zaaranżujemy przyjazną i wygodną przestrzeń dla dorastającego dziecka, tak komfortową, że ciężko będzie ją opuścić!

 

Nagrody

Konkurs „Diament Meblarstwa” organizowany jest od 2006 r. Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Organizatorami konkursu są Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA. Zwycięzcy otrzymują tytuł „Diament Meblarstwa” oraz pamiątkową statuetkę, której autorem jest Jarosław Perszko, rzeźbiarz, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Więcej o Diamencie Meblarstwa czytajcie TUTAJ.

 

 

Konkurs Dobry Design organizowany jest przez wydawnictwo Publikator już od 8 lat. Konkurs wyróżnia najlepsze, najciekawsze produkty wnętrzarskie oraz rozwiązania, które odmieniają przestrzenie domów i mieszkań. W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 200 produktów, a oceniło je jury złożone z 150 projektantów i architektów wnętrz. W sumie wręczono 15 statuetek i wyróżniono 17 produktów. Więcej o konkursie Dobry Design czytaj TUTAJ