Jubileusz Dignet Lenart z nową marką

Na tegorocznych targach Meble Polska (14-17 marca br.) w Poznaniu odbyła się premiera nowej marki firmy Dignet Lenart Sp.j. – producenta mebli z siedzibą w Mroczeniu. Prezentację marki Lenart nieprzypadkowo zaplanowano w jubileusz powstania firmy. Marka Lenart – jak twierdzą jej właściciele – jest kolejnym po budowie nowoczesnego zakładu produkcyjnego etapem rozwoju firmy, podsumowującym jej 25-letni dorobek w branży meblowej.

foto1_news

Produkty marki Lenart oprócz ciekawego wzornictwa będą odpowiadać na wiele wymagań przyszłych użytkowników mieszkań o niewielkim metrażu, spełniając założenia wielozadaniowości mebli oraz sprytnego gospodarowania przestrzenią. Lenart chce zaoferować Polakom meble łatwe do zaaranżowania, które umożliwią pogodzenie potrzeb wszystkich domowników.

Na ponad 300-metrowej ekspozycji w Poznaniu zaprezentowano kilkanaście nowych kolekcji mebli dedykowanych salonom, jadalniom, sypialniom oraz pokojom dla młodzieży zaprojektowanych w sposób odpowiadający założeniom nowej marki.

Jedną z zaprezentowanych w Poznaniu nowości jest kolekcja WAVE. Nowoczesne, połyskujące bielą bryły ozdobione ciekawymi frezami możemy wykorzystać w salonie, jadalni i sypialni. Subtelnie przeszklone witryny z oświetleniem ledowym oraz pojemne szafki dodadzą wnętrzu elegancji. Rozkładany stół kolumnowy zapewni oszczędność przestrzeni i łatwiejszy dostęp do blatu.

foto2_newsfoto3_news

Modernistyczną stylistykę salonu i jadalni WAVE możemy także przenieść do sypialni. Pojemna 4-drzwiowa szafa zmieści całą naszą garderobę, a olbrzymi pojemnik pod stelażem łóżka zapewni dodatkowe, obszerne miejsce na przechowywanie. Bryły z tej kolekcji wyposażono w system SOFT CLOSE i PUSH TO OPEN.

foto4_news

Kolejną propozycją marki Lenart jest kolekcja LINE – meble do salonu i jadalni w niebanalnym, matowym kolorze wyposażono w nowoczesne systemy SOFT CLOSE i PUSH TO OPEN oraz energooszczędne oświetlenie ledowe. Eleganckie witryny, pojemne wnętrza i rozkładany stół umożliwią aranżację ultranowoczesnego salonu zgodnego z najnowszymi trendami.

foto5_news

Jedną z nowości dedykowanych dzieciom i młodzieży jest funkcjonalne IGBO. Zaprojektowane przez młodych projektantów (Oliwię Piechaczek i Wandę Podbielską) wraz z wewnętrznym studiem projektowym Lenart Design meble mogą spodobać się zarówno małym dzieciom, jak i nastolatkom. Białe bryły posadowione na drewnianych nóżkach ozdobiono ciekawym, kubistycznym dekorem cyfrowym. Dzięki dolnym szufladom uzyskamy bardzo łatwy dostęp do ich wnętrza. Kolekcja zapewnia także dużo miejsca do przechowywania: obszerna szafa pomieści ubrania, pod łóżkiem schowamy 3 wielofunkcyjne kontenerki, które mogą posłużyć jako schowki na pościel, stoliki lub wygodne pufy. Lenart wprowadza także ciekawe, funkcjonalne organizery nad biurka.

foto6_news

Marka Lenart oferuje komplementarne wyposażenie całego domu, dlatego w nowościach nie zabrakło rozwiązań również do przedpokoi. Tak jak inne kolekcje, zaprojektowano je z myślą o maksymalnej oszczędności przestrzeni. Meble do przedpokoju CLARO z powodzeniem odnajdą się w ciasnych, wąskich korytarzach. W bryle szafy umieszczono duże lustro. Pod szafą znajdziemy funkcjonalną pufę z szufladą. Na dowolnym boku szafy możemy także zamontować dodatkowe wieszaki np. na ubrania gości. Pojemna szafka na buty pomieści wiele par. Jej obniżony blat zatrzyma wszystkie niezbędne rzeczy na miejscu. Buty gości schowamy pod szafką. Uzupełnieniem kolekcji CLARO jest wisząca szafka z łatwo dostępną półką i dwojgiem drzwi.

foto7_news foto8_news

W ofercie marki Lenart znajdziemy także szeroki wybór szaf. Na targach zaprezentowano nową kolekcję szaf z drzwiami przesuwnymi ARTI w bogatej kolorystyce i kilku szerokościach: od 120 do 220 cm.

foto9_news foto10_news

Architektura, system komunikacji produktowej i wyposażenie stoiska marki Lenart zostało docenione przez organizatorów Międzynarodowych Targów Poznańskich i nagrodzone statuetką Acanthus Aureus, jako najlepiej zaprojektowana i przygotowana do realizacji strategii marketingowej ekspozycja targowa.

foto11_news