Co nowego w kolekcjach mebli młodzieżowych?
Home » porady MASSI » Co nowego w kolekcjach mebli młodzieżowych?

Zmieniają się trendy, pojawiają się nowe wzory, a meble dla młodzieży wciąż w tym samym stylu? Niekoniecznie. Nasze nowe kolekcje junior definiują nowoczesny pomysł na modny i jednocześnie bardzo funkcjonalny pokój dla nastolatka.

Przede wszystkim styl

Nasze najnowsze meble młodzieżowe mają niewiele wspólnego z klasycznie pojmowaną kolekcją junior. Założenie projektantów z lenART design było proste – poczucie estetyki i świadomość aktualnych trendów jest dla współczesnej młodzieży często ważniejsze, niż dla pokolenia ich rodziców. Młody człowiek też chce mieszkać wygodnie, oryginalnie i modnie. Tak powstały dwie ciekawe kolekcje – QUBIC i MASSI. Obie propozycje odważnie odpowiadają na wymagania współczesności oraz młodych ludzi, mimo że diametralnie różnie się stylem.

Meble QUBIC – to nie czas na nudę

QUBIC to meble na wskroś nowoczesne, stworzone z myślą o nastolatkach lubiących wyraziste wnętrza. Niepowtarzalny charakter kolekcji to zasługa ciekawych, pozornie kontrastujących kolorów i faktur, które przeplatają się na bryłach w nieoczywistych proporcjach – raz dominuje jasna szarość, a innym razem ciepłe wybarwienie przypominające drewno. Tej mieszance towarzyszy wyrazisty grafit, akcentujący wybrane części brył. Najciekawsza jest jednak konstrukcja brył – cześć frontów jest cofnięta, część wyeksponowana do przodu, do intrygujący efekt 3d.

Dobry styl to jednak nie wszystko, bo meble są też bardzo funkcjonalne. W kolekcji znajdziemy aż trzy szafy do wyboru, w tym jedną trzydrzwiową z ogromną ilością miejsca do przechowywania. Atutem jest dostępność dwóch łóżek do wyboru – pod materac o szerokości 90 i 120 cm. Każde z nich można doposażyć o idealnie pod siebie dobrany materaca. To kolejny ukłon w stronę młodzieży, która chce spać wygodnie i komfortowo.

Oświetlenie inne, niż wszystkie

W meblach QUBIC bardzo ważną rolę  odgrywa ledowe oświetlenie w energetycznym, pomarańczowym kolorze. Oświetlenie LED jest już niemal standardem w kolekcjach livingowych, jednak wciąż rzadko stosuje się je meblach junior. A szkoda, bo światło nie dość, że nadaje meblom wyrazisty charakter to jest też bardzo praktyczne – przytłumiony blask delikatnie rozprasza ciemność, budując przytulny klimat.

MASSI – klasyka w kolorach natury

Meble MASSI to propozycja dla młodych ludzi ceniących stonowane wnętrza w stylu przytulnej nowoczesności i w kolorach natury. Uniwersalne połączenie bieli i dekoru o barwie ciepłego drewna zawsze wygląda dobrze i świetnie prezentuje się niemal w każdej aranżacji. Kolekcja jest bardzo łatwa i plastyczna w aranżacji – pozwala na stworzyć modny wystrój pokoi dla dziewcząt i chłopców w każdym wieku. To jednak nie wszystko. W kolekcji jest kilka detali, które dodają całości charakteru – modne, masywne korpusy definiujące kształt bryły, korpusy wystające poza linię frontów, czy ciekawe, geometryczne uchwyty. Duża ilość brył pozwala na elastyczny wybór tych najbardziej potrzebnych i pasujących do potrzeb nastolatka. Kolekcja oferuje ogromną ilość miejsca do przechowywania, a przecież im jest go więcej, tym łatwiej utrzymać porządek. W ofercie są między innymi dwie pojemne szafy, dwie komody (mniejsza i większa) i dwa regały. Atutem jest łóżko z oparciem, materacem bonellowym i dużym pojemnikiem na pościel.

To wszystko sprawia, że meble QUBIC i MIASSI, mimo modnego i nowoczesnego charakteru, są uniwersalne i ponadczasowe. Pasują zarówno do pokoi dziewcząt, jak i chłopców w różnym wieku – od dzieci w wieku szkolnym, aż do studentów. Bez trudu przetrwają zmianę upodobań i trendów – będą łatwo poddawać się metamorfozom i elastycznie dopasują się każdej kolorystyki i stylu wnętrza.

 

Pin It on Pinterest

Share This