Meble funkcjonalne potrzebne jak nigdy wcześniej

W dzisiejszych czasach home office staje się coraz popularniejszy i jest to efekt nie tylko pandemii, ale też zmieniających się trendów w sposobie organizacji życia. W odpowiedzi na potrzeby współczesności, marka Lenart stworzyła rewolucyjne, zamykane biurko WORK CONCEPT, które pozwala swobodnie zarządzać domową przestrzenią. 

 

Wygodna praca z domu

Nie każdy z nas ma odpowiednio dużo przestrzeni na wydzielenie miejsca na biurko, nie mówiąc już o zacisznym gabinecie. O tym, jak uciążliwa jest praca przy stole w jadalni lub przy biurku dziecka wie każdy, kto choć raz tego spróbował.

Dobry CONCEPT na biurko

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi WORK CONCEPT – sprytne, łatwe w otwieraniu i zamykaniu, biurko, które pozwala stworzyć wygodną przestrzeń do pracy niemal w każdym pomieszczeniu. Nowe, inteligentne rozwiązanie od marki Lenart to kontynuacja misji firmy – projektowania sprytnych mebli, które ułatwiają codzienne życie i pozwalają dowolnie zarządzać domową przestrzenią. 

Mebel, który ułatwia życie

Projektanci WORK CONCEPT zadbali o maksymalnie uniwersalny design, tak aby biurko można było łatwo zaaranżować z innymi meblami w mieszkaniu. Prosta forma, regularne kształty i gładkie, bezuchwytowe fronty to cechy podkreślające ponadczasowy styl mebla. Zamknięte biurko przypomina komodę, a jego otwieranie i zamykanie jest lekkie i bezproblemowe, m.in. dzięki niewielkim kółkom u podstawy. Atutem bryły jest duży blat roboczy oraz trzy wewnętrzne półki na dokumenty, segregatory czy najróżniejsze biurowe drobiazgi. Biurko dostępne jest w czterech popularnych i modnych wybarwieniach – biały matowy, biały matowy z frontem w kolorze białego połysku, dąb artisan oraz szary matowy.

Zobacz biurko WORK CONCEPT