22 Strefy Mebli LENART w całej Polsce!

Strefa Mebli LENART to nowoczesny sposób prezentacji mebli w salonach meblowych. To kompleksowe rozwiązanie, które powstało po to, aby  wspierać klientów w wyborze odpowiednich mebli,  idealnie dopasowanych do wnętrza i potrzeb wszystkich domowników.  

Gotowy wzór na dom

Strefy Mebli LENART wyróżniają praktyczna modułowość, która pozwala dowolnie konfigurować układ boksów. Dzięki temu można w łatwy sposób zmieniać kształt ekspozycji, dopasowując ją do konkretnych produktów. Wszystkie aranżacje wnętrz zostały przygotowane przez wewnętrzne studio projektowe lenART design. Prezentowane meble umieszczono w pomieszczeniach o realnych kształtach i rozmiarach, typowych dla mieszkań większości Polaków – są to niewielkie pokoje, salony, sypialnie i przedpokoje, w których cenny jest każdy metr powierzchni. Aranżacje pokazują jak najlepiej ustawić bryły, aby w pełni wykorzystać ich funkcjonalność oraz ergonomicznie gospodarować domową przestrzenią. Dzięki temu klienci marki LENART mogą sięgnąć po wzór na dom – gotowe rozwiązanie pokazujące jak modnie, funkcjonalnie i ciekawie zaaranżować niemal całe mieszkanie.

Komplet informacji

Klient odwiedzający Strefę Mebli LENART praktycznie nie potrzebuje wsparcia doradcy. Wszystkie ekspozycje są wyposażone w kompleksowe informacje, które mają wesprzeć zainteresowanych w wyborze odpowiednich mebli. Na specjalnych infografikach zamieszczone są zalety i możliwości produktów z danej kolekcji, informacje o funkcjonalności oraz dostępnej kolorystyce. Na odwiedzających czeka również kompletny zestaw materiałów drukowanych, które można przejrzeć w domowym zaciszu.

Strefy Mebli LENART to nowy poziom prezentacji produktu. Obecnie w salonach meblowych w całej Polsce dostępnych są 22 Strefy. Marka LENART ma w planie budowę kolejnych, nowoczesnych ekspozycji.

Znajdź najbliższą Strefę Mebli LENART

previous arrow
next arrow
Slider