Wyróżnienie Honorowe w StandOUT. dla marki LENART

W nasze ręce trafiła kolejna nagroda! Otrzymaliśmy prestiżowe Wyróżnienie Honorowe w StandOUT. imm cologne 2019 – plebiscycie na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.

Targi imm cologne

Wyróżnienie dotyczy naszego stoiska podczas targów imm cologne, na których prezentowaliśmy naszą nowość – półkotapczan BED CONCEPT. Ilość osób, jaka odwiedziła wówczas naszą ekspozycję była imponująca, a nasze łóżko spotkało się z bardzo entuzjastycznym odbiorem. Wyróżnienie Honorowe standOUT jest dla nas bardzo ważne, ponieważ udowadnia, że poprawnie zdefiniowaliśmy kierunek, w jakim podąża marka Lenart, a nasze starania są doceniane.

Plebiscyt standOUT.

StandOUT. organizowany jest przez portal Exspace.pl od 2012 roku. W konkursie biorą udział polskie stoiska handlowe, których ekspozycje targowe poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych na Świecie i w Polsce. Plebiscyt odbywa się wirtualnie, co sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych sześćdziesięciu siedmiu edycjach StandOUT. oddano ponad 152 000 głosów.Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska, lecz możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.